INSTAL-KĘPNO

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów i w trosce o ich bezpieczeństwo wprowadziliśmy do naszej oferty systemy zabezpieczeń ochrony mienia. W naszym asortymencie znajduje się rozbudowana gama nowoczesnych kamer IP, analogowych HD i analogowych własnej marki INS, różniących się parametrami i możliwościami. Oferowane przez nas kamery w połączeniu z innymi urządzeniami dozoru pozwalają na stworzenie sprawnego systemu monitroringu wizyjnego, z możliwością zapisu obrazu i gromadzenia go na dysku. Dodatkowo możliwy jest bezpośredni podgląd z kamer w każdym miejscu z dostępem do internetu i przeglądarki internetowej. Wysokie zabezpieczenia kamer INS i materiał, z którego zostały wykonane, odporny na działanie czynników zewnętrznych, pozwalają na ich wszechstronne zastosowanie. Mogą zostać wykorzystane w monitoringu wizyjnym wewnętrznym oraz zewnętrznym np. domu, biura, hali, sklepu, magazynu, parkingu, budynków użyteczności publicznej, szkół itd.

INSTAL SYSTEM jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą szeroki wachlarz usług zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2002 roku.
Zajmujemy się dystrybucją sprzętu, montażem instalacji: elektrycznych, domofonowych, sieciowych, telewizyjnych, alarmowych, pożarowych.

Wykonujemy wentylacje, rekuperacje oraz klimatyzacje. Ponadto dokonujemy pomiarów elektrycznych. W 2012 r. podjęliśmy współpracę z FIBARO, stając się dystrybutorem produktów tej marki. Doświadczenie, kompetencje oraz duża elastyczność gwarantują jakość usług na najwyższym poziomie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów, dlatego też do każdego podchodzimy indywidualnie, tak aby zaoferować produkty i usługi jak najlepiej dostosowane do ich potrzeb. Zapraszamy do obejrzenia możliwości inteligentnego domu w naszym Domu Pokazowym FIBARO.

Najważniejsze zalety produktów marki INS

  • 1. Wysoka jakość
  • 2. Łatwość w instalacji i obsłudze
  • 3. Gwarancja bezpieczeństwa
  • 4. Możliwość obserwacji przy wykorzystaniu smartfona, tebletu lub komputera
  • 5. Podgląd z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu i z przeglądarką internetową
  • 6. Praca kamer INS zarówno w dzień z wiernym odwzorowaniem kolorów, jak i w nocy z widocznością do 40 m (w zależności od modelu) dzieki zastosowaniu diód IR
  • 7. KONTROLA OBRAZU, dzięki zastosowaniu 3D-DNR (efektywna redukcja szumów obrazu), AWB (automatyczny bilans bieli), BLC (kompresja tylnego oświetlenia), AGC (automatyczna regulacja wzmocnienia), AEC (automatyczna kontrola ekspozycji)
  • 8. Możliwość nagrywania obrazu w wysokiej rozdzielczości na dysku twardym komputera.